Культура

В Харькове обстреляли военкомат

В ночь на понедельник, 4 августа, в Харькове произошло нападение на областной военкомат на улице Кацарской. Об этом сообщает местное издание 'Дозор'.

4.810:08

Взрыв произошел около 2.30.

По данным источника в Минобороны, неизвестные выстрелили один раз из переносного огнемета, предположительного огнемета "Шмель" российского производства. Кроме того, выстрелили автоматной очередью по фасаду здания.

 

Пострадавших нет. В здании повреждены двери и вылетели все окна.

Напомним, вчера подобный обстрел произошел на территории бронетанкового заводы.

Комментарии:

ТОП-ТЕМА

Одеса: чергова нічна атака "шахедами" - пошкоджені будинки та навчальний закла

Сьгодні вночі російські війська атакували Одесу ударними безпілотниками.

21.22:24
Последние новости

Чоловік в Одесі взяв у заручники бригаду швидкої допомоги та погрожував відправити медиків на фронт.

23.314:52

Одеський «Чорноморець» мінімально здолав «ЮКСУ» з Київщини і вийшов на друге місце.

21.318:30

Після російського удару по Дністровській ГЕС у Дністрі та його лимані зафіксували сліди нафтопродуктів і миючих речовин. Чи варто хвилюватися мешканцям Одеси та області?

14.30:00

У січні 2026 року в Україні офіційно зареєстрували 567 нових випадків ВІЛ-інфекції. Медики наголошують, що діагностика та лікування залишаються безоплатними, а своєчасне тестування дозволяє контролювати захворювання.

11.217:00