Политика

Одесса: самый влиятельный зам Труханова готовится к увольнению

Очередной высокопоставленный чиновник Одесской мэрии приготовился к "выходу".

8.915:19

По данным разных источников, заместитель мэра Одессы Олесь Янчук, который курирует сферы торговли, размещения МАФов и внешней рекламы, написал заявление на увольнение.

В горсовете эту информацию называют слухами.

Связаться с самим вице-мэром журналистам нескольких изданий не удалось. По информации источников, он находится за границей - в своем поместье во Франции.
Опять таки, как утверждают источники, хорошо знающие Олеся Янчука - подобный ход с его сторону является сигналом, о том, что он не уверен в победе нынешней команды мэрии на выборах.

Комментарии:

ТОП-ТЕМА

Одеська область: нічна атака - дрон залетів на теріторію Молдови

Сьогодні вночі, 20 серпняв, під час масованої атаки по Ізмаїльському району один із ворожих дронів поцілив та вибухнув поблизу спільного із Молдовою пункту пропуску “Рені-Джурджулешти”.

20.811:37
Последние новости

Директор одеського комунального підприємства "СМЕП" Петро Стоянов залишив посаду. Звільнення відбулось через кілька місяців після того, як посадовця відправили в СІЗО у справі про корупцію на світлофорах.

17.819:18

В Одесі розпочали розбирати мішки з піском навколо пам’ятника Дюку де Рішельє.

16.810:47

Поліцейські вибухотехніки вилучили залишки російського безпілотника, який під час нічної атаки влучив у квартиру на п’ятому поверсі житлового будинку в Одесі. Про це повідомили в пресслужбі ГУНП в Одеській області.

12.810:57

У Чорноморську Одеської області спалахнув скандал навколо співробітників територіального центру комплектування.

7.810:42

Вчора, 2 серпня, в Одесі чоловік розстріляв військовослужбовців ТЦК - четверо поранених.

3.88:59