Культура

Одесса: Саккащвили призывает помочь открыть все пляжи

Одесский губернатор попросил общественников поддержать его идею и открыть доступ на закрытые пляжи.

24.822:44

"Некоторые олигархические СМИ утверждают, что пляж Хмельницкого на самом деле не открыт и это все только пиар,- пишет на своей страницев "Фейсбук" Саакашвили. - Вот этот пляж 30 минут назад. Он открыт так же, как пляжи СБУ, пограничников, Инфоксводоканала и кусок Ланжерона, которые ранее были закрыты. Но нам еще предстоит открыть пару пляжей, прихваченных местными хозяевами жизни, но без помощи одесситов нам не обойтись", - заявил губернатор.

Напомним, на этих выходных одесситам открыли доступ на два закрытых пляжа.
 

Комментарии:

ТОП-ТЕМА

Одеса: масована ракетна-дронова атака - є влучення в житлові будинки, Палац спорту та Ботанічний сад

Вночі ворог вчергове масовано атакував Одесу ударними безпілотниками. Унаслідок ударів постраждали троє людей.

7.912:07
Последние новости

Вчора ввечері, 19 липня, Одеса та область знову була під клмбінованою атакою російських гаресорів.

20.811:57

В Одеській області правоохоронці спільно з СБУ затримали заступника начальника одного з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП). Його підозрюють у вимаганні хабаря.

22.713:20

У Чорному морі знову зафіксували появу тетраодона сріблястого - отруйної риби-кулі, здатної вбити людину навіть за незначного контакту.

30.611:53

Помер голова наглядової ради «Одесагазу», колишній депутат Одеської облради та впливовий політик Ігор Учитель.

14.60:00

Двоє чоловіків загинули внаслідок підриву міни в курортній Затоці.

7.621:30