Культура

Одесская область: рабочая поездка Саакашвили на маршрутке

13 июня одесский губернатор Михаил Саакашвили и министр экологии и природных ресурсов Украины Игорь Шевченко приняли участие в открытии первого километра набережной в Затоке.

14.67:46

Как сообщила заместитель начальника управления культуры и туризма, национальностей и религий Одесской ОГА Надежда Яшан, глава области и министр ехали в Затоку обычной маршруткой.

Напомним, набережная в Одесской области обещает стать одной из самых длинных в Европе – более 12 км. Инвестирует в проект эстонский бизнесмен, имеющий в Затоке свои базы отдыха. Предполагается, что уже в нынешнем году именно Затока станет основным курортом области.

Отметим, что сегодня, 14 июня, губернатор примет участие в Стратегической сессии на Морвокзале.

Комментарии:

ТОП-ТЕМА

Одеса: чергова нічна атака "шахедами" - пошкоджені будинки та навчальний закла

Сьгодні вночі російські війська атакували Одесу ударними безпілотниками.

21.22:24
Последние новости

Після російського удару по Дністровській ГЕС у Дністрі та його лимані зафіксували сліди нафтопродуктів і миючих речовин. Чи варто хвилюватися мешканцям Одеси та області?

14.30:00

У січні 2026 року в Україні офіційно зареєстрували 567 нових випадків ВІЛ-інфекції. Медики наголошують, що діагностика та лікування залишаються безоплатними, а своєчасне тестування дозволяє контролювати захворювання.

11.217:00

БЕБ завершило розслідування у справі про присвоєння бюджетних коштів депутатом Одеської міської ради Іриною Куценко та її 6 спільниками.

11.215:08

23 людини, серед них 5 дітей, постраждали в результаті нічної атаки росіян. Пожежники врятували 14 з них, пошуки ще трьох тривають, повідомляють у ДСНС та міській військовій адміністрації.

27.111:00