Топ-темы

Одеса: чергова атака "шахедів" - постраждала інфраструктура, житлові будинки та ринок

Сьогодні вночі Одеса знову пережила масовону атаку російськими "шахедами".

12.212:15

Унаслідок ударів виникла пожежа на ринку, пошкоджено багатоквартирний будинок та електропідстанцію.

Постраждали об’єкти цивільної та критичної інфраструктури. Один чоловік отримав травми — йому надали медичну допомогу, подальше лікування він проходитиме амбулаторно.

У ДТЕК повідомили, що це вже 31-ша велика підстанція компанії в Одеській області, пошкоджена ворогом. Руйнування є значними, а відновлення обладнання потребуватиме тривалого часу.

Серйозні пошкодження зафіксовано й у житловому секторі. Постраждав дев’ятиповерховий будинок: зруйновано частину фасаду та покрівлі, на верхньому поверсі спалахнула пожежа. У сусідніх будинках вибуховою хвилею вибило вікна. Психологи ДСНС надали допомогу 23 мешканцям.

Вогонь також охопив торговельні павільйони на одному з міських ринків і пошкодив будівлю супермаркету. Поряд загорілися близько 15 приватних автомобілів. Пожежу зафіксували і на одному з інфраструктурних об’єктів.

Комунальні служби вже ліквідували основні наслідки удару: території розчищено, вибиті вікна тимчасово закрито плівкою. Розгорнуто оперативний штаб, де мешканці постраждалих будинків можуть отримати необхідну допомогу.

Дополнительные материалы к статье:

Комментарии:

ТОП-ТЕМА

Одеса: чергова нічна атака "шахедами" - пошкоджені будинки та навчальний закла

Сьгодні вночі російські війська атакували Одесу ударними безпілотниками.

21.22:24
Последние новости

Після російського удару по Дністровській ГЕС у Дністрі та його лимані зафіксували сліди нафтопродуктів і миючих речовин. Чи варто хвилюватися мешканцям Одеси та області?

14.30:00

У січні 2026 року в Україні офіційно зареєстрували 567 нових випадків ВІЛ-інфекції. Медики наголошують, що діагностика та лікування залишаються безоплатними, а своєчасне тестування дозволяє контролювати захворювання.

11.217:00

БЕБ завершило розслідування у справі про присвоєння бюджетних коштів депутатом Одеської міської ради Іриною Куценко та її 6 спільниками.

11.215:08

23 людини, серед них 5 дітей, постраждали в результаті нічної атаки росіян. Пожежники врятували 14 з них, пошуки ще трьох тривають, повідомляють у ДСНС та міській військовій адміністрації.

27.111:00