Топ-темы

Одеса: чергова атака росіян по ирним громадянам

3 березня піздно увечері рашисти здійснили чергову атаку на енергосистему Одеси.

4.30:23

Декілька десятків "шахедів" атакували Одесу. Голова Одеської ОВА повідомив, що пошкоджено об’єкт енергетичної інфраструктури, розпочалися аварійні відключення електроенергії. Розгортаються додаткові Пункти незламності.

В Одеській мерії повідоміли, що зxерез ушкодження енергетичної інфраструктури було зупинено роботу трьох котелень. Наразі їх вже підживлено, тож теплопостачання в будинки відновлено. За неофіційними даними, без світла залишилися понад 20 тисяч осіб.

Пошкоджено житлові будинки, бізнес-центр, два приватних дятичих садочки.

Відомо про чотирьох постраждалих. Працюють комунальні служби, зранку буде розгорнуто оперативні штаби.

Комментарии:

ТОП-ТЕМА

Одеська область: вибух у відділку поліції

В Біляївці на Одещині у відділку поліції стався вибух.

23.321:30
Последние новости

В Одесі попрощалися з активістом Дем'яном Ганулом.

19.319:00

Гучне затримання - голову Приморської районної адміністрації і депутата Одеської міськради від «Довіряй ділам» Марата Корольова затримали вранці 18 березня співробітники Національного антикорупційного бюро.

18.321:00

Вбивцю активіста Дем'яна Ганула затримали правоохоронці в Одесі.

14.317:30

Після маштабної атаки росіян на один з районів Одеси, коли постраждала енергитична інрастукртура, відновлено теплопостачання.

21.214:30

Скандальну заяву про те, що південна частина Одеської області має увійти до складу Болгарії, зробив 10 січня лідер проросійської болгарської партії «Відродження» Костадін Костадінов.

12.110:00