Топ-темы

Одеса: кацапські дрони атакували половий будинок

Масовану атаку дронів переживала Одеса в ніч на 10 червня.

10.615:36

За попередніми даними, в результаті масованої атаки російських дронів по Одесі загинули двоє чоловіків, одного з яких знайшли під завалами. Ще дев'ятеро людей отримали поранення різного ступеня тяжкості - четверо госпіталізовані у середньому стані, п'ятеро лікуються амбулаторно.

Пошкоджено житлові будинки в кількох районах міста, будівлю пологового будинку, де перебувають матері з немовлятами, станцію екстреної медичної допомоги та приватну медичну клініку. Також постраждали спортивний комплекс, міський зоопарк і залізничний вокзал.

Дополнительные материалы к статье:

Комментарии:

ТОП-ТЕМА

Одеса: чергова нічна атака "шахедами" - пошкоджені будинки та навчальний закла

Сьгодні вночі російські війська атакували Одесу ударними безпілотниками.

21.22:24
Последние новости

Після російського удару по Дністровській ГЕС у Дністрі та його лимані зафіксували сліди нафтопродуктів і миючих речовин. Чи варто хвилюватися мешканцям Одеси та області?

14.30:00

У січні 2026 року в Україні офіційно зареєстрували 567 нових випадків ВІЛ-інфекції. Медики наголошують, що діагностика та лікування залишаються безоплатними, а своєчасне тестування дозволяє контролювати захворювання.

11.217:00

БЕБ завершило розслідування у справі про присвоєння бюджетних коштів депутатом Одеської міської ради Іриною Куценко та її 6 спільниками.

11.215:08

23 людини, серед них 5 дітей, постраждали в результаті нічної атаки росіян. Пожежники врятували 14 з них, пошуки ще трьох тривають, повідомляють у ДСНС та міській військовій адміністрації.

27.111:00